Strona 1 z 1

Ulubione wino

: 19 lis 2015, 11:10
autor: tołdi
Wpisuje swoje ulubione wina oraz te które wyszły Wam najlepiej. Podzielmy się przepisami i proporcjami, tylko wina które wychodzą na 100%

Ja polecam wino z bananów i pomarańczy (dość nietypowy smak).
Podaje proporcje na 15 litrowy baniaczek:
- 3 kg bananów,
- 20 dużych pomarańczy
- 1 kg jasnych winogron
- 3 kg cukier
- woda

Re: Ulubione wino

: 20 lis 2015, 10:15
autor: Czarek
Półwytrawne wino, ja robię tylko z winogron.