Ulubione wino
: 19 lis 2015, 11:10
Wpisuje swoje ulubione wina oraz te które wyszły Wam najlepiej. Podzielmy się przepisami i proporcjami, tylko wina które wychodzą na 100%
Ja polecam wino z bananów i pomarańczy (dość nietypowy smak).
Podaje proporcje na 15 litrowy baniaczek:
- 3 kg bananów,
- 20 dużych pomarańczy
- 1 kg jasnych winogron
- 3 kg cukier
- woda
Ja polecam wino z bananów i pomarańczy (dość nietypowy smak).
Podaje proporcje na 15 litrowy baniaczek:
- 3 kg bananów,
- 20 dużych pomarańczy
- 1 kg jasnych winogron
- 3 kg cukier
- woda